moda ślubna

Biżuteria dopasowana do sukni ślubnej

Od dawien dawna wyobrażałaś sobie dzień swojego ślubu i od zawsze chciałaś, aby w tym jedynym dniu czuć się wyjątkowo, jak prawdziwa królewna. Chcąc spełnić to swoje marzenie z dzieciństwa, postanowiłaś wydać kupę pieniędzy na suknie na ślub cywilny.

Jesteś zakochana w swojej kreacji, ale boisz się, że gdy zestawisz ją z kolejnymi dodatkami, straci ona cały swój urok. Musisz zatem tak je do niej dobrać, aby podkreśliły one jej piękno, w żaden sposób go nie zaburzając.

Pomyśl, w jakim stylu utrzymana jest twoja sukienka. Jeżeli nie przepadasz za przesadzonymi, wpadającymi w tandetę ubraniami, najprawdopodobniej zdecydowałaś się na coś klasycznego – kreację o prostym kroju, przylegającą do ciała i sięgającą samej ziemi. Brak w niej jakichkolwiek dżetów, kwiatuszków, falbanek czy nawet efektownych rękawków. Wszystko jest proste, dlatego w przeciwieństwie do twojej sukienki twoja biżuteria ślubna Kraków  musi robić wrażenie.

Gdybyś zdecydowała się na delikatny naszyjnik czy wyłącznie niewielką parę kolczyków, mogłabyś przestać wyglądać jak panna młoda – a to ty na weselu masz grać pierwsze skrzypce i przyciągać spojrzenie wszystkich gości. Zaszalej więc z biżuterią. Kup gigantyczną kolię i połącz ją ze srebrzystymi bransoletami lub postaw na jeden mocny akcent w postaci dużych kolczyków. Im więcej będzie się działo, tym lepiej!

Zasada dobierania biżuterii do sukni ślubnej działa też w drugą stronę. Jeżeli twoja kreacja jest bardzo efektowna i strojna, musisz ją odrobinę ujarzmić i zrobić to z pomocą delikatniejszych naszyjników i skromniejszych dodatków.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *