pościel niemowlęca

Kocyk MINKY uzupełnieniem pościeli niemowlęcej

Pościel niemowlęca stanowi niezbędny element wyposażenia każdego łóżeczka. Wykonane z wysokiej jakości bawełny poszewki i wypełnienia to najlepsza ochrona jaką rodzice mogą zapewnić delikatnemu ciałku swojego dziecka.
Pościel dziecięca podobnie jak zestawy przeznaczone dla dorosłych składa się zazwyczaj obleczenia na poduszkę, kołdrę, a także prześcieradła. Uzupełnienie tego kompletu kocykiem MINKY to strzał w dziesiątkę.

Kocyk oferowany przez manufakturę szwalniasnow.pl charakteryzuje się nie tylko wykonaniem z wysokiej jakości pluszu MINKY, ale również nowoczesnym designem, który zachwyci każdą mamę bez wyjątku. Popularny plusz MINKY to tkanina antyalergiczna i bardzo miła w dotyku. Jej kontakt z skórą wszędobylskiego noworodka, a później niemowlęcia nie spowoduje trudnej do wyleczenia alergii kontaktowej. Dzięki miękkiemu podszyciu i wypełnieniu kocyk stanowi świetną alternatywę dla mat przeznaczonych do zabawy na podłodze, czy łóżku. Zastosowanie przyjaznych dla oczu dziecka barw sprawia, że podczas zabawy maluch jest spokojny i zrelaksowany. Brak krzykliwej i ciemnej kolorystyki to niewątpliwy atut kocyka.

Nabywając kocyk MINKY kupujący dostaje nie tylko wysokiej jakości kilkuwarstwowy koc (plusz, antyalergiczne wypełnienie, bawełna z nadrukowaną grafiką), ale również potwierdzone certyfikatami bezpieczeństwo najmłodszego członka rodziny. Materiały, z których kocyki są wykonane spełniają najsurowsze kryteria, dzięki czemu są idealne dla dzieci z różnego typu alergiami. Kocyk MINKY to radość, zabawa, a także bezpieczeństwo i spokój zatroskanego rodzica skumulowane w jednym kawałku antyalergicznej bawełny.

Zobacz więcej: Szwalnia snów | Pościel niemowlęca

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *