napoje romocyjne

Napoje reklamowe z nadrukiem

Dzisiejszy świat i obecna technologia dają nam ogrom możliwości w reklamowaniu naszych produktów bądź usług. Istnieje wiele pomysłów, aby stworzyć ciekawą i unikalna promocję naszego przedsięwzięcia. Jednym z bardziej popularnych pomysłów, który z pewnością może przysporzyć nam zainteresowania są napoje reklamowe z nadrukiem.

Napoje promocyjne mają większy zasięg działania niż te najpopularniejsze bilbordy reklamowe, za które płacimy równie wysoką cenę a nie zawsze zwracamy na nie uwagę. Projekt reklamy na napój nie jest także problemem, a wyjdzie tak samo cenowo jak zaprojektowanie plakatu. Napoje promocyjne, zwłaszcza takie, które są rozdawane przy centrach handlowych lub w miejscach z dużym przepływem osób pozytywnie zaskoczą konsumentów i pozostawią w ich podświadomości dobre pierwsze wrażenie. Takiej reakcji chyba oczekujemy decydując się na wszelkie promocje i reklamy. Dlatego warto zastanowić się nad tym jaki efekt chcemy osiągnąć, do kogo chcemy dotrzeć i w jakiej ilości. Będąc dużą działalnością można sobie pozwolić na ten typ promocji, jakim są napoje reklamowe z nadrukiem.
Pomyślmy ile osób zwraca uwagę na bilbordy stojące przy drodze, na budynkach lub w centrum miast. Może i mają większy zasięg niż taka jednorazowa promocja z napojami, ale zdecydowanie nie pozostają w naszej pamięci i nic nie wnoszą. Może jakiś szczegół z plakatu pozostanie nam w pamięci, ale zdecydowanie na bardzo krótko i nie jako dobre pierwsze wrażenie lub myśl „wow, może warto tam pójść/ spróbować tego”. Owego efektu „wow” możemy się spodziewać po promocji zawierającej produkt, który dajemy potencjalnemu konsumentowi i dodatkowo poprzemy to nadrukiem reklamowym na przykładowym napoju oraz krótką wymianą zdań, sprzedaniem tej osobie kilku haseł reklamowych. Z pewnością wywrze to lepsze pierwsze wrażenie na konsumencie niż jakby miał oglądać zwykły plakat.

Zobacz też: Napoje reklamowe, promocyjne | Oh-Drink.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *