przypinki wykonywane na indywidualne zamówienie przez firmę Buttonfly

Przypinka formą kreatywnej reklamy

Często oglądamy się na ulicy za osobami, idącymi z torbą na ramieniu, która cała zapełniona jest przypinkami. Może się to nam wydawać kiczowate, ale dla tych osób to część ich stylu. Przypinki lub inaczej mówiąc buttony czy też badziki są bardzo modne wśród młodzieży, zawierają różnego typu napisy czy obrazki, lecz mogą być też reklamą jakiejś firmy. Młodzi ludzie identyfikują się z nimi i z dumą noszą nawet reklamowe przypinki przedstawiające marki, które lubią.

Najlepszym pomysłem jest tworzyć przypinki reklamowe, które z jednej strony zawierają estetyczną wartość, a z drugiej przekaz marketingowy kierowany do klienta. Buttony reklamowe świetnie sprawdzają się, jako chwyt marketingowy. Dane klientowi w formie prezentu, są przyjaźnie kojarzone z firmą, która stworzyła ładny i użyteczny gadżet. Użyteczny choćby dlatego, że dziś przypinki potrafią zawierać w sobie czy to lusterko czy nawet otwieracz do butelek, co sprawia, że przypinki są nie tylko ładnym gadżetem reklamowym, ale również pożytecznym na co dzień.

Taka forma reklamy jak właśnie przypinki jest dobrze odbierana, ponieważ nie jest nachalna, czy podchwytliwa, a dodatkowo adresat otrzymuje od nas estetyczne przypinki reklamowe, które może użyć aby ozdobić swój ubiór, bądź przekazać komuś innemu.

Buttony reklamowe cieszą się ogromną popularnością w branżach związanych z organizacją imprez, alternatywnych kawiarniach oraz małych lokalnych sklepikach, specjalizujących się na przykład w sprzedaży sprzętu do windsurfingu czy narciarstwa.

Jeżeli taki gadżet jest odpowiednio zaprojektowany, nazwa firmy lub hasło reklamowe jest subtelnie dodane, może to być rzecz, która zjedna nam klientów i pomoże w promocji firmy.

Zamów indywidualne przypinki | Buttonfly.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *