mieszkania warszawa

Znajdziemy Ci mieszkanie

Drogi kliencie, zapewne jesteś tu nie bez powodu! Śmiem twierdzić, że musiały zainteresować Cię mieszkania w Warszawie, skoro trafiłeś do naszego biura i na naszą stronę internetową. Nowe mieszkania to bardzo poważna inwestycja, wymagająca wielu ważnych decyzji, niekiedy kompromisów i wyrzeczeń. W dodatku te tysiące ogłoszeń… I co tu wybrać?

Skąd masz wiedzieć, czy dany sprzedawca nie idealizuje mieszkania, okolicy albo nie wstawia w ogłoszeniu zdjęć sprzed dziesięciu lat? Owszem, możesz tam pojechać i sprawdzić osobiście, ale przy dwudziestym czy trzydziestym ogłoszeniu masz już tego dosyć… I właśnie od tego jesteśmy my. Wiemy, że mieszkania w Warszawie bywają bardzo różne – od tych w niemal idealnym stanie, przez mieszkania do remontu, aż po całkowite rudery, których odnowienie będzie kosztować więcej niż samo mieszkanie. To nam mówisz, jakie masz zasoby finansowe, jakiego rodzaju mieszkania szukasz, w jakiej okolicy i w jakim czasie potrzebujesz się przeprowadzić. My zajmiemy się weryfikacją ogłoszeń, sprawdzeniem ich zgodności ze stanem rzeczywistym, a następnie indywidualnym ich doborem pod preferencje klienta. W ten sposób ominie Cię oglądanie wszystkich mieszkań z ogłoszeń, a będziesz musiał obejrzeć jedynie kilka przez nas wybranych.

Oczywiście nie ma przymusu ostatecznego wyboru spośród tych ogłoszeń! Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz szukać dalej z nami lub na własną rękę. Mimo wszystko podchodzimy do naszego zadania bardzo dokładnie, ponieważ wiemy, jak ciężko znaleźć nowe mieszkania i na coś się zdecydować.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *